Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

16 maj 2016 Dział: Realizowane projekty Napisane przez  Sandra, 1a i Daria i Małgosia, 1e

Welcome, nice to meet you!

Dnia 16.05.2016 r. poznaliśmy dwie dziewczyny, w ramach współpracy z międzynarodową organizacją AIESEC i programu World Talks, jedną z Singapuru, a drugą z Armenii. Studentki weszły z uśmiechem i od razu spodobali im się nasi uczniowie, którzy przyszli je przywitać.

Uczennica naszej szkoły, Marta z klasy 3b, oprowadzała naszych gości po całym budynku, zaczynając od sali gimnastycznej, gdzie chłopcy grali w unihokeja. Sirushik z Armenii bardzo przypadł do gustu nasz stół ping-pongowy w Sali Comeniusa. Obie dziewczyny były zdziwione monitoringiem w naszej szkole.

W czasie trwania drugiej lekcji odbyła się oficjalna prezentacja naszych gości. Podczas tych krótkich spotkań uczniowie mogli wykazać się „geograficzną” wiedzą nie tylko na temat Singapuru i Armenii. Quiz przygotowała pani Kobos z uczniami klasy 2b. Najlepsi otrzymali nagrody: Małgorzata Marek z klasy 1e, Wiktoria Frydlewicz z 2a i Marta Jarecka z 3b. Po krótkiej prezentacji nasi ciekawscy uczniowie zadawali im mnóstwo pytań, np. o ich podróż, znajomość języka polskiego i celebrytów. Przez cały tydzień Sirushik i Tian zobaczą, jak wygląda nauka w polskiej szkole oraz będą prowadzić zajęcia. Dzisiaj spotkają się z klasami: 2b, 1e i 3b. Oj, będzie się działo!

Czytany 547 razy
Ostatnio zmieniany czwartek, 19 maj 2016 12:50