Uczniowie klas 2a i 2b wzięli udział w wyjątkowych zajęciach przyrodniczo-ekologicznych zorganizowanych w Stowarzyszeniu EBI.
I Miejski Konkurs Matematyczny „Jeden z Dziesięciu”
28 i 29 kwietnia br. w naszym mieście odbył się I Miejski Konkurs Matematyczny „Jeden z Dziesięciu” zorganizowany przez Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego oraz IV Powiatowy Konkurs Interdyscyplinarny z bloku matematyczno-przyrodniczego, który miał miejsce w Szkole Podstawowej nr 18. Konkursy były przeznaczone dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych.
Rozstrzygnięto szkolny konkurs plastyczny z okazji Dnia Róży, w którym uczniowie projektowali własny herb z motywem róży. Jury podkreśliło pomysłowość uczestników, a zwycięskie prace wyróżniły się oryginalnym ujęciem symbolu oraz starannym wykonaniem.
Początek maja to czas trzech wyjątkowych świąt. Każde z nich jest związane bezpośrednio z naszą historią, a ich pielęgnowanie to nie tylko zwyczaj, ale przede wszystkim obowiązek każdego Polaka i każdej Polki.

