Miłosz Kniotek z klasy 2b reprezentował naszą szkołę w Miejskim Konkursie Pięknego Pisania-Mistrz Kaligrafii, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 21 w Jastrzębiu-Zdroju.
Konkurs zgromadził uczniów z różnych szkół, którzy mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności starannego i estetycznego pisania. Podczas wydarzenia uczestnicy wykonywali zadania wymagające nie tylko pięknego charakteru pisma, ale także dużej cierpliwości, dokładności i skupienia. Miłosz z dużym zaangażowaniem reprezentował naszą szkołę, pokazując swoje umiejętności kaligraficzne i dbałość o każdy detal.
Udział w konkursie był doskonałą okazją do rozwijania talentów, ćwiczenia staranności oraz promowania piękna odręcznego pisma wśród najmłodszych uczniów. Gratulujemy Miłoszowi odwagi i wspaniałej postawy podczas konkursowych zmagań.
Na wyniki konkursu czekamy do przyszłego tygodnia i już dziś trzymamy mocno kciuki za sukces naszego naszego ucznia!
O pewnym Soku z żuka, który miał lekko cierpki smak
Uczniowie kilku klas wybrali się do Teatru Rozrywki na jedno z premierowych przedstawień znanego na całym świecie musicalu ,,Beetlejuice”.
Kiedy się skacze, wszystko widać z innej perspektywy.
Uczniowie klas 5b i 8b uczestniczyli w wyjeździe do Fly Park, gdzie aktywnie i radośnie spędzili wspólnie czas.
Uczniowie klasy 3a pod kierunkiem pani Iwony Kapicy przygotowali kolorowe i pomysłowe zakładki do książek dla uczniów klas ósmych. Był to miły gest wsparcia i dodania otuchy przed ważnym sprawdzianem ósmoklasisty.

