Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

23 luty 2023 Dział: Wydarzenia klasowe Napisane przez  Joanna Giza

Zabawa karnawałowa klas I-III

W dniu 16.02.2023 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas I-III. Była to zabawa tematyczna „W ogrodzie warzywnym”.

Dzieci wystąpiły w ciekawych, barwnych kostiumach, przebrane za przeróżne warzywa. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki, jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach.

Zabawę poprowadzili animatorzy Kuba i Emilia z ekipy sKuMaJ Team. Największą atrakcją były efekty specjalne: bańki mydlane i dym. Humor dopisywał zarówno dzieciom, jak i wychowawcom. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń, zresztą – zobaczcie sami! Kolejny bal karnawałowy już za rok...

Media

Zabawa karnawałowa klas I-III SP13
Czytany 78 razy
Ostatnio zmieniany czwartek, 23 luty 2023 17:03

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 13
im. ks. Franciszka Blachnickiego

ul. Katowicka 35

44-335 Jastrzębie-Zdrój

Telefon: +48 324 710 197

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.