Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

06 marzec 2023 Dział: Aktualności Napisane przez  Gabriela Fąfara

20-lecie zespołu Jastrzymbioki

5. marca 2023 r. miałyśmy zaszczyt z p. Klaudią Olbrycht reprezentować naszą szkołę na uroczystości 20-lecia działalności zespołu Jastrzymbioki, która odbyła się w ramach spotkań „Przidź po szychcie”.

Po wspaniałym występie zespołu Jastrzymbioki mogliśmy wysłuchać ciekawych opowieści Prezesa Towarzystwa Miłośników Ziemi Jastrzębskiej p. Mariana Górnego. Swoją twórczością podzieliła się również Pani Zofia Kiepura wygłaszając swoje wiersze. Spotkanie upłynęło w ciepłej i przyjaznej atmosferze. Zespołowi Jastrzymbioki dziękujemy za cudowną współpracę i życzymy dalszych sukcesów.

Gabriela Fąfara

Czytany 55 razy
Etykiety

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 13
im. ks. Franciszka Blachnickiego

ul. Katowicka 35

44-335 Jastrzębie-Zdrój

Telefon: +48 324 710 197

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.