Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

23 kwiecień 2023 Dział: Konkursy Napisane przez  Gabriela Fąfara

Miejski konkurs recytatorski „Kochamy zwierzęta”

18 kwietnia Tymek Kniotek z klasy 1 a i Hania Rómianowska z klasy 3 a reprezentowali naszą szkołę na Miejskim Konkursie Recytatorskim Kochamy zwierzęta, który odbył się w Szkole Podstawowej Nr 17 w Jastrzębiu-Zdroju.

Zgodnie z tytułem konkursu „Kocham zwierzęta” Tymek zaprezentował wiersz Jana Brzechwy „Żaba”, Hania natomiast deklamowała wiersz Juliana Tuwima „Kotek”. Konkurs przebiegał w serdecznej atmosferze, występom dzieci towarzyszyły wielkie emocje. Wybór laureatów nie był łatwy, ponieważ wszyscy uczestnicy prezentowali wysoki poziom. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Czytany 203 razy
Etykiety

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 13
im. ks. Franciszka Blachnickiego

ul. Katowicka 35

44-335 Jastrzębie-Zdrój

Telefon: +48 324 710 197

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.