Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

29 listopad 2023 Dział: Aktualności Napisane przez  Barbara Kobos

Miś, Misiu, Misiaczku

Ten rzeczownik odmieniany jest od najwcześniejszych lat życia człowieka. Nierozerwalnie ma zapach przyjaźni, pachnie ciepłem podarunku, piernikowym sekretem, jeżeli mocniej przytulić ucho do jego serca, słychać szum pszczelich skrzydeł.

Miś- bo o nim tu mowa - od wielu lat jest gospodarzem jednego z najpiękniejszych dni w roku - Dnia Pluszowego Misia. Nie inaczej było i tym razem. Wzięliśmy go ze sobą, by towarzyszył nam w naszym szkolny, trudnym, uczniowskim byciu. Wszak to powiernik sekretów wszelakich.

Czytany 84 razy
Etykiety
Ostatnio zmieniany niedziela, 28 styczeń 2024 13:28

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 13
im. ks. Franciszka Blachnickiego

ul. Katowicka 35

44-335 Jastrzębie-Zdrój

Telefon: +48 324 710 197

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.