Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

21 maj 2024 Dział: Konkursy Napisane przez  Gabriela Fąfara

Miejski Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I-III

W dniu 21 maja 2024 r. w Szkole Podstawowej nr 17 przeprowadzony został Miejski Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I-III.

W tym roku przebiegał pod hasłem: „Mój przyjaciel”. Jak zawsze, wzbudził wielkie zainteresowanie i emocje wśród najmłodszych uczniów. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy II a Faustyna Purta. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i drobne upominki, a zdobywcy pierwszych miejsc poza dyplomem i nagrodą, otrzymali szansę zaprezentowania przygotowanych utworów w kolejnym etapie konkursu, czyli na szczeblu regionalnym.

Gościem specjalnym na konkursie była Pani dr Urszula Słyk, doradca metodyczny.

 

Czytany 15 razy
Etykiety

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 13
im. ks. Franciszka Blachnickiego

ul. Katowicka 35

44-335 Jastrzębie-Zdrój

Telefon: +48 324 710 197

E-mail: