Na początku uczniowie zapoznali się z opowieścią o chmurce Tosi. Wykonali chmurkę. Do realizacji projektu w pierwszym module zostały wybrano wiersz Jana Brzechwy „Rzepka”. Uczniowie wykonali w ramach pracy plastycznej rekwizyt – rzepkę, a następnie przedstawili inscenizację wiersza. Ostatnim zadaniem było napisanie przez dzieci ,,Listów radości" do wybranej osoby, w których opisywały, co sprawia, że są szczęśliwi. Powstały pełne wzruszenia, szczere, płynące prosto z serca piękne listy.
Uczniowie klas I-III ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Jastrzębiu-Zdroju zakończyli realizację pierwszego modułu projektu ,,RADOŚĆ I SZCZĘŚCIE".
Galeria
View the embedded image gallery online at:
https://naszatrzynastka.pl/blog/item/1246-czytam-z-klasa.html#sigProId02661c91a3
https://naszatrzynastka.pl/blog/item/1246-czytam-z-klasa.html#sigProId02661c91a3
Pobierz załącznik:
- Czytam_z_klasa_-_Modul_I.pdf (49 Pobrań)




