Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

28 styczeń 2017 Dział: Aktualności Napisane przez  Grażyna Gumola

Warsztaty ekologiczne dla uczniów szkół podstawowych

W pierwszym półroczu odbył się cykl zajęć ekologicznych dla ponad 100 uczniów z naszego miasta. Gościliśmy dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 10 i Zespołu Szkół nr 13. Tematyka warsztatów była nastepująca: „Komu i dlaczego potrzebne są drzewa?” „Zima trudny czas dla zwierząt” i „Jak ważna jest świadomość ekologiczna dla współczesnego człowieka.”

Dzieci wykazują duże zainteresowanie treściami ekologicznymi, chętnie udzielają wypowiedzi i współpracują z naszymi gimnazjalistami. Wiedza ekologiczna młodych ludzi jest duża i daje powody do radości z faktu, że mimo ciągłego rozwoju techniki i pędu życia nie zapominamy o środowisku.

Czytany 409 razy
Etykiety

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 13
im. ks. Franciszka Blachnickiego

ul. Katowicka 35

44-335 Jastrzębie-Zdrój

Telefon: +48 324 710 197

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.