Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

30 październik 2017 Dział: Sukcesy uczniów Napisane przez  Kinga Raducka

Czy wiecie, że w naszej szkole mamy Mistrza Europy Karate Kyokushin?

Oskar Kozieł to nasz Mistrz Europy Karate Kyokushin! Zajął I miejsce w kategorii Kat Junior młodszy 14-15 lat.

Zawody odbyły się na początku października w Świnoujściu. W zawodach wzięło udział 412 zawodników z 24 krajów Europy. Jako goście specjalni byli zawodnicy z Kraju Kwitnącej Wiśni oraz USA. W klasyfikacji generalnej Polska zajęła II miejsce za Japonią. Oskar Kozieł reprezentował Jastrzębski Klub Kyokushin Karate Kumite.

Oskar trenuje już od 3 roku życia. Obecnie jest w trzeciej klasie gimnazjum - dokładnie w III B, ćwiczy kilka razy w tygodniu. Jest to jego największa pasja sportowa. Oskar ma na swoim koncie bardzo dużo sukcesów. W ostatnim czasie, dokładnie 21 października 2017 odbyły się Mistrzostwa Polski w Lublinie, w których Oskar został brązowym medalistą Juniorów Młodszych w kategorii kat.

Serdecznie gratulujemy osiągniętych sukcesów!!!

Czytany 147 razy
Etykiety
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 30 październik 2017 17:00