Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

06 grudzień 2017 Dział: Aktualności Napisane przez  Agnieszka Piechaczek

Zdrowy uśmiech - czysty uśmiech - zasady higieny jamy ustnej, profilaktyka próchnicy zębów

4 grudnia najmłodsze klasy naszej szkoły uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych „Zdrowy uśmiech - czysty uśmiech - zasady higieny jamy ustnej, profilaktyka próchnicy zębów”.

W sali posiedzeń Rady Miasta uczniowie klasy 1a, 1b oraz 3 dowiedziały się w jaki sposób dbać o higienę jamy ustnej. Lekarz stomatolog, pani Anna Dyrszka w bardzo profesjonalny sposób i przy pomocy różnych pomocy pokazała jak należy dbać o jamę ustną i jakie mogą być konsekwencje, jeśli uczniowie nie będą systematycznie szczotkować zębów.

Czytany 109 razy
Ostatnio zmieniany środa, 06 grudzień 2017 19:35