Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

06 grudzień 2017 Dział: Konkursy Napisane przez  Jarosław Dłużniakiewicz

List do Świętego Mikołaja

Halo! Ogłaszam wśród młodzieży naszej szkoły konkurs literacki na napisanie listu do Św. Mikołaja. Prace będą podzielone i oceniane zgodnie z grupami wiekowymi. Termin oddania pracy - 21 grudnia 2017 r.

Najlepiej zredagowane listy będą nagrodzone oceną celującą :) Warto więc się przyłożyć… i wystosować do Mikołaja piękny list z życzeniami, a przy okazji... przyznać się do tego, cośmy w tym roku przeskrobali :)

O czym trzeba pamiętać, gdy będziemy pisać list:

  • forma listu,
  • zwroty grzecznościowe,
  • pisownia ortograficzna,
  • interpunkcja,
  • nasze życzenia skierowane do Mikołaja.

Oddajemy tekst napisany ręcznie lub na komputerze (praca obowiązkowo wydrukowana).

Miłej pracy i powodzenia! Mikołaj na pewno wysłucha waszych życzeń i sekretów :)

Czytany 151 razy
Ostatnio zmieniany środa, 06 grudzień 2017 20:02