Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

21 grudzień 2017 Dział: Aktualności Napisane przez  Maria Marszałek

Bielsko nocą

W piątkowy wieczór 15 grudnia uczniowie pod opieką pani Marszałek udali się na zawody do Bielska-Białej, gdzie odbywała się zimowa edycja cyklu zawodów Bielsko-Biała nocą.

Każdy uczestnik musiał być wyposażony w latarkę i odblask na trasę można było wyruszyć w pojedynkę lub parami. Pomimo późnej pory wszyscy odnaleźli punkty w terenie zaznaczone na mapie w trudnej miejskiej zabudowie Bielska-Białej w okolicach stadionu miejskiego, Ratusza i Teatru Polskiego. Trasa zawodów podzielona była na trzy kategorie, od najtrudniejszej A, B do najłatwiejszej C. Najlepiej poradziły sobie dziewczęta Wiola Niedziela i Alicja Lada zajmując V miejsce w kategorii C. Z chłopców najlepiej poradzili sobie Konrad Wodecki oraz Kacper Dąbrowski startując także w kategorii C. Naszą szkołę reprezentowali także: Sara Kajdas, Agnieszka Majkowska, Basia Krakowska, Angelika Orawiec, Patryk Papszun oraz Bartek Papszun.

Czytany 137 razy
Etykiety
Ostatnio zmieniany czwartek, 21 grudzień 2017 19:58