Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

15 listopad 2020 Dział: Aktualności Napisane przez  Barbara Kobos

Wyprzedaż garażowa

To stało się małą tradycją naszej szkoły. Wyprzedaż garażowa - bo o niej mowa - odbyła się w tym roku z zachowaniem wszelakich zasad bezpieczeństwa.

Najpierw darczyńcy przynosili gadżety, dzięki sprzedaży którym chcieli wspomóc pracę samorządu. Potem rzeczy te leżakowały na półkach w sali nr 11, by nabrać odpowiedniego dystansu higienicznego. Przed położeniem ich na lady zostały spryskane środkiem do odkażania. A potem - dzięki Waszej hojności - konto samorządu szkolnego zostało zasilone kwotą 496,00 złotych, za którą bardzo dziękujemy.

Pamiętajcie, jeżeli przy następnych porządkach zobaczycie coś ciekawego, co może ucieszyć innych, nie wyrzucajcie tego, tylko przynieście na następną wyprzedaż garażową.

Czytany 112 razy
Etykiety