Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

24 marzec 2021 Dział: Świetlica Napisane przez 

Nasza świetlica

Nasza świetlica to miło i wesoło spędzony czas. Tutaj zawsze jest okazja spotkania się z rówieśnikami, to swobodna atmosfera rozmów i ciekawych propozycji w oczekiwaniu na kolejne zajęcia lub na rodziców. Panie dbają o to, aby każdy znalazł możliwość odrobienia zadań domowych, nauczył się czegoś nowego i interesującego, ale przede wszystkim najważniejsze jest bezpieczeństwo i dobre samopoczucie dzieci. Zapraszamy do naszej szkoły, bo jest najfajniejsza.

Media

Czytany 353 razy
Etykiety
Ostatnio zmieniany środa, 24 marzec 2021 12:21

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 13
im. ks. Franciszka Blachnickiego

ul. Katowicka 35

44-335 Jastrzębie-Zdrój

Telefon: +48 324 710 197

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.