Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

07 maj 2021 Dział: Konkursy Napisane przez  Barbara Kobos

Uwaga - konkursy

Lista konkursów przygotowanych przez Samorząd Uczniowski na miesiąc maj.

  1. 20 maja obchodzimy Dzień bańki mydlanej. W związku z tym SU organizuje konkurs na fotografię z bańką mydlaną w tle. Zdjęcia należy zrobić samodzielnie, liczy się pomysł, może to być autoportret z bańką mydlaną, bańka w okolicznościach przyrody, itp.
    Zdjęcia przesyłamy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  - do 18 maja. Ogłoszenie wyników nastąpi 20 maja, wtedy też zdjęcia zostaną umieszczone na stronie internetowej szkoły. Przewidziano ciekawe nagrody.
  2. 25 maja obchodzimy Dzień Królewny. W związku z tym SU ogłasza konkurs na najpiękniejszą koronę - z motywem ekologicznym (może być wykonana z materiałów recyklingowych lub zawierać elementy nawiązujące do ekologii). Jeżeli wrócimy do szkoły, korony dostarczamy do pani Kobos do dnia 24 maja. Jeżeli nadal będziemy na nauczaniu zdalny, robimy zdjęcie pracy i wysyłamy je na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 24 maja. Przewidziano nagrody!
  3. W dniu 26 maja obchodzimy Dzień samolotów z papieru. W związku z tym SU ogłasza konkurs na najciekawszy samolot z papieru. Sposób jego wykonania i ozdabiania zależy od inwencji twórcy. Prace dostarczamy do pani Kobos do dnia 24 maja (jeżeli będziemy chodzić do szkoły). Jeżeli nadal będziemy na nauczaniu zdalny, robimy zdjęcie pracy i wysyłamy je na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 24 maja. Przewidziano nagrody.
Czytany 80 razy
Etykiety
Ostatnio zmieniany piątek, 07 maj 2021 08:54