Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

12 czerwiec 2021 Dział: Aktualności Napisane przez  Maria Marszałek

1 Czerwca - Dzień Dziecka

1 czerwca w naszej szkole było wyjątkowo, w tym dniu nie było tradycyjnych lekcji a klasy rozpoczęły ten dzień od słodkiego poczęstunku przygotowanego przez Radę Rodziców. Były babeczki, galaretki, jabłuszka, popcorn i oczywiście napoje. Za co bardzo serdecznie dziękujemy.

Później wszyscy przenieśliśmy się na boisko szkolne na którym uczniowie mogli się sprawdzić w różnych konkurencjach sportowych. W tym wyjątkowym roku nie mogliśmy zmierzyć się w rozgrywkach drużynowych za to każdy indywidualnie mógł sprawdzić swoje możliwości w skoku w dal, w celności, wytrwałości w skakaniu na skakance czy kręceniu hula hopem. Każdy znalazł coś dla siebie.

W tym wyjątkowym dniu przybliżyliśmy sobie także postać naszego Patrona Księdza Franciszka Blachnickiego w quizie przygotowanym przez p Rajwę. Wszystkim dziękujemy za miłą zabawę!

Czytany 43 razy
Etykiety
Ostatnio zmieniany sobota, 26 czerwiec 2021 10:55