Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

01 lipiec 2021 Dział: Uroczystości szkolne Napisane przez  Barbara Kobos

Koniec roku szkolnego

Dziwny to był rok. Wymagał od nas niezwykłego wysiłku, zaangażowania, uporządkowania i zorganizowania. Wielu z nas dał popalić. Wygasił zastygłe wulkany energii chcenia, wyizolował od ludzi i od siebie samych.

A jednak dobrnęliśmy do końca. Trochę więcej wiemy o sobie, może trochę mniej chcielibyśmy wiedzieć. Ale to też historia o nas, o naszej samodzielności, uczciwości, determinacji, płynięciu pod prąd. Towarzyszyliśmy Wam z obiektywem, by, pstrykając zdjęcia, ocalić od zapomnienia emocje tego czasu. Co na nich zobaczycie, zostawiamy Waszej ocenie. Dziękujemy za wszystko, co uskrzydlało – nas - nauczycieli i Was, naszych uczniów. Ogromne podziękowania składamy zwłaszcza na ręce Alicji Lady, która z własnej woli, w imieniu SU przygotowała piękne podziękowania. Alu, wdzięczność jest cechą ludzi szlachetnych, Jesteś szlachetnym, młodym człowiekiem. Tak trzymaj!

Media

Zakończenie roku szkolnego 2020:2021 Barbara Kobos
Czytany 80 razy
Etykiety
Ostatnio zmieniany środa, 18 sierpień 2021 11:41