Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

05 wrzesień 2021 Dział: Uroczystości szkolne Napisane przez  Barbara Kobos

Inauguracja roku szkolnego 2021/2022

Z pewnością każdy by chciał, by ten początek zwiastował powrót do normalności. Z pewnością w sercu wielu z nas zaiskrzyło nadzieją, że uda nam się - od początku do końca - dzień po dniu w szkolnych warunkach dokończyć dzieło, któremu na imię Rok Szkolny 2021/2022.

Z pewnością dla wielu dzień ten znaczy bardzo dużo, a już na pewno znaczy on wiele dla uczniów klasy 1a, których serdecznie witamy w murach naszej szkoły. Mamy nadzieję, że będziecie się u nas czuli dobrze, że poznacie wszystkie zakamarki szkoły, oswoicie lęk przed nieznanym, zabliźnicie się z ze starszymi kolegami i koleżankami.

Was i Waszych rodziców witamy serdecznie, od tej pory tworzymy wspólnotę ludzi połączonych wspólnym adresem. Wszystkim życzymy, by ten rok był… zdrowy w każdym aspekcie naszego życia.

Czytany 65 razy
Etykiety
Ostatnio zmieniany niedziela, 05 wrzesień 2021 15:42
Więcej w tej kategorii: « Koniec roku szkolnego