Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

12 czerwiec 2022 Dział: Aktualności Napisane przez  Iwona Kapica

Zbijak CUP 2022

Rozgrywki sportowe to jest to co dzieci lubią najbardziej. 31 maja dzieci z klasy 2a miały okazję wziąć udział w Mistrzostwach Jastrzębia-Zdroju w Zbijaka. Turniej zawodów był podzielony na 3 kategorie: klasy I, II, III i odbywał się na Hali Widowiskowo-Sportowej.

W zawodach z naszej klasy 2 a brała udział 8 osobowa drużyna w składzie: Lenka, Hania, Ala, Lilka, Oskar, Michał, Milan i Szymek oraz Igor jako rezerwowy. Rywalizacje sportowe rozgrywały się pomiędzy drużynami z różnych szkół. Zajęliśmy 7 miejsce. Wśród wszystkich dzieci panował wielki duch walki, każdy chciał wygrać. Jednak dzieci nie zapominały o właściwym zachowaniu się, przestrzeganiu zasad i co najważniejsze grze fair play. Po zakończonych meczach wszyscy uczestnicy gratulowali sobie nawzajem i dziękowali za wspólną grę.

Na koniec imprezy wszystkie dzieci zostały udekorowane medalami i dyplomem dla drużyny oraz zostało wykonane pamiątkowe zdjęcie.

Czytany 26 razy
Etykiety

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 13
im. ks. Franciszka Blachnickiego

ul. Katowicka 35

44-335 Jastrzębie-Zdrój

Telefon: +48 324 710 197

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.