Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

14 grudzień 2022 Dział: Aktualności Napisane przez  Barbara Kobos

Ho, ho, ho! Dzieci, czy byłyście grzeczne?

Pytanie, które wybrzmiewa w tytule, z pewnością należy do najbardziej znanych na świecie. Pod każdą szerokością geograficzną - raz w roku - pojawia się ono, towarzysząc postaci, która z pewnością należy do panteony dziecięcych bohaterów.

Mikołaj - bo o nim tu mowa - zawitał także do naszej szkoły, przynosząc ze sobą worek prezentów, a także serię pytań dotyczących naszego zachowania. Na wszystkie odpowiadaliśmy ochoczo skuszeni możliwością poczęstunku. I chociaż czasami więcej w nas jest realisty i pragmatyka, to jednak zawsze z nosem przyklejonym do grudniowego okna wyglądamy, czy i tym razem dobry Mikołaj przywróci w nas zapach dziecięcego entuzjazmu.

Czytany 196 razy
Etykiety
Ostatnio zmieniany środa, 14 grudzień 2022 10:02

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 13
im. ks. Franciszka Blachnickiego

ul. Katowicka 35

44-335 Jastrzębie-Zdrój

Telefon: +48 324 710 197

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.