Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

Artykuły filtrowane wg daty: październik 2017

Oskar Kozieł to nasz Mistrz Europy Karate Kyokushin! Zajął I miejsce w kategorii Kat Junior młodszy 14-15 lat.

W piątek 27 października w Szkole Podstawowej nr 19 odbyły się Powiatowe Drużynowe Zawody Szachowe Dzieci i Młodzieży.

sobota, 28 październik 2017 13:55

Wyprawa do Chaty wuja Toma

W czwartek 19. października uczniowie koła turystyczno-krajoznawczego wybrali się na górska wędrówkę po Beskidach. Naszym celem była Przełęcz Karkoszczonka na granicy Brennej i Szczyrku.

Dział: Wycieczki
czwartek, 26 październik 2017 17:28

Podchody 4b

W piękny, jesienny czwartek 19 października, 4b wybrała się pod opieką moją i p. Marszałek szukać skarbu ukrytego w lesie. Ale żeby go odnaleźć należało rozszyfrować i wykonać aż 9 zadań, które zostały schowane w różnych częściach lasu.

czwartek, 26 październik 2017 16:12

3a i 3c w Jastrzębskim Miasteczku Zawodów

W piątek 20. października klasy 3 a i 3 c wraz z wychowawcami udały się z wizytą do Zespołu Szkół Zawodowych przy ul. 11 Listopada, gdzie wzięły udział w wydarzeniu „Jastrzębskie Miasteczko Zawodów”.

Impreza ta została zorganizowana we współudziale szkoły i Punktu Pośrednictwa Pracy w ramach porozumienia Jastrzębskie Doradztwo Kariery. Zaprezentowano usługi edukacyjne szkół ponadgimnazjalnych z regionu, a w szczególności wymiar praktyczny konkretnych zawodów. Uczniowie mieli możliwość podziwiać przy pracy młodych adeptów fryzjerstwa, zobaczyć salę do zajęć praktycznych z budownictwa, zajrzeć za kulisy klasy policyjnej i wiele innych.

Czas dokonywania wyboru kolejnej szkoły zbliża się wielkimi krokami, wyjście to stało się więc świetną okazją dla trzecioklasistów, by zacząć się nad tym poważnie zastanawiać.

czwartek, 26 październik 2017 15:55

Orientaliści na zawodach

Uczniowie SP 13 po raz kolejny wolną sobotę spędzili na sportowo, tym razem 14. października udali się na zawody z orientacji sportowej pod halę widowiskowo-sportową gdzie rozgrywane były zawody w biegu sprinterskim zaliczane do Euroregionalnej Ligi Biegu na Orientację.

Dział: Aktualności
wtorek, 24 październik 2017 16:40

Kilka przygód klasy 4c

To już drugi miesiąc w szkole dla uczniów klasy 4C. W tym czasie wiele się działo. Między innymi Dzień Darmowych Przytulasów, który nasze dzieci również postanowiły celebrować wesołym przebraniem.

poniedziałek, 23 październik 2017 16:27

Lekcja w okularach

13 października, wbrew wszelkim przesądom, klasa 4B postanowiła dobrze się bawić. Urządziliśmy lekcję w okularach.

poniedziałek, 23 październik 2017 15:55

Zebrania z rodzicami

Harmonogram zebrań z rodzicami w dniu 25 października 2017 r.

Dział: Aktualności

W zeszłym tygodniu uczniowie klasy 3 b w ramach integracji klasowej wybrali się na lodowisko „Jastor”. Wspólnie z wychowawcą klasy, panią Anną Syrek oraz nauczycielem wychowania fizycznego panią Marią Marszałek, uczniowie świetnie się bawili.

Strona 1 z 3