Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

Artykuły filtrowane wg daty: listopad 2017
czwartek, 30 listopad 2017 08:15

Akademia Bezpiecznego Puchatka

Nasza szkoła przystąpiła w tym roku szkolnym do programu edukacyjnego, którym jest „Akademia Bezpiecznego Puchatka”. Program został zorganizowany przez markę Puchatek we współpracy z Biurem Prewencji i Biurem Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji, a patronat medialny sprawuje portal miasto dzieci.pl. Jest skierowany do uczniów klas pierwszych.

Szkoła Podstawowa nr 13 im. ks. Franciszka Blachnickiego w Jastrzębiu-Zdroju informuje, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia w ramach rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych – „Aktywna tablica” za najkorzystniejszą wybrano ofertę:

Dział: Aktualności
czwartek, 23 listopad 2017 22:00

Śladami historii

W dniu 6 listopada klasa IV b wybrała się na lekcji historii na krótką wycieczkę wokół szkoły. Pani zabrała dzieci w miejsce, gdzie jeszcze 50 lat temu stał pałacyk, a w jego okolicy były dwa duże stawy.

Dział: Aktualności
środa, 22 listopad 2017 17:02

Zaproszenie do składania ofert

Szkoła Podstawowa nr 13 im. ks. Franciszka Blachnickiego w Jastrzębiu-Zdroju zaprasza do złożenia oferty na wykonanie zamówienia: „Zakup sprzętu nagłaśniającego”.

Dział: Aktualności
wtorek, 21 listopad 2017 17:50

Tolerancja

Obcość - prawdopodobnie - zaczyna się na granicy naszej skóry. Czy jesteśmy otwarci na drugiego człowieka? Czy ulegamy stereotypom? Jak jest naprawdę z naszą tolerancją?

Dział: Aktualności
wtorek, 21 listopad 2017 17:36

Dzień życzliwości

Kalendarz dni niezwykłych obfituje w wydarzenia, które nastrajają nas ku …dobru. Tak było i tym razem. Zaangażowaliśmy się, aby uczcić obchody Dnia życzliwości.

Dział: Aktualności
wtorek, 21 listopad 2017 17:27

Sukces Zuzi

Miło nam donieść, że nasza młodsza koleżanka Zuzanna Porębska - uczennica klasy 4b - zajęła drugie miejsce w miejskim konkursie literackim „List do Bullerbyn”.

Dnia 10 listopada w naszej szkole odbył się apel z okazji 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Apel został przygotowany przez uczniów klas drugich i trzecich gimnazjum pod opieką nauczycieli: p. Joanny Bućko-Krzyżaniak, p. Joanny Chodury oraz p. Jarosława Dłużniakiewicza.

Dział: Aktualności
poniedziałek, 20 listopad 2017 16:45

Aby Ojczyzna znaczyła!

Zrobiło się nam w tytule metaforycznie. I dosłownie. Bo Ojczyzna znaczy – coś wielkiego i odznacza się czymś głębszym w naszych sercach.

Dział: Aktualności
poniedziałek, 20 listopad 2017 16:33

Nietypowa lekcja

Właściwie lekcja 50. to dobra okazja, by o literaturze porozmawiać z ciastem w tle (za tło rozumiemy w tym przypadku nasze kubki smakowe umieszczone na języku).

Strona 1 z 2