Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

Artykuły filtrowane wg daty: maj 2017
środa, 31 maj 2017 11:59

Zmiana planu lekcji

Przypominamy, iż od 1 czerwca br. obowiązuje nowy plan lekcji. Po wejściu na stronę sprawdź czy widzisz  pod tabelą datę wygenerowania planu - 2017-05-31 (w przeciwnym razie opróżnij pamięć podręczną swojej przeglądarki i naciśnij F5).

Dział: Aktualności

Szanowni Państwo Dyrektorzy,
zakończyliśmy pierwszy i najważniejszy etap wprowadzania zmian w polskiej oświacie. Serdecznie dziękuję za to, że byli Państwo z Kuratorami Oświaty, samorządami, rodzicami, opiekunami, a przede wszystkim – uczniami – w procesie przygotowywania sieci szkół. Bardzo ważnym celem projektowania nowego prawa oświatowego była dla nas szkoła, która jest blisko ucznia.

Dział: Rada rodziców
wtorek, 23 maj 2017 14:53

Gimbazjonalia 2017

W związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka - wspólnie z Radą Rodziców postanowiliśmy uczcić ten czas, organizując Gimbazjonalia.

Dział: Aktualności

W filmiku przedstawione są kulisy wycieczki. Wszystko przy akompaniamencie muzyki, szerokich uśmiechach oraz oczywiście deszczu.

Dział: Wycieczki
środa, 17 maj 2017 15:45

Przyjemne z pożytecznym

W poniedziałek 15 maja, dziewczęta z klasy 3 a wraz z Panią Gumolą wybrały się na prace ogrodnicze obok szkoły. Zadaniem było usunąć niepotrzebne chwasty i rośliny.

Dział: Aktualności

W sobotę 6 maja wczesnym rankiem wybraliśmy się, jak co roku na Ogólnopolski Zjazd Szkół im. ks. Franciszka Blachnickiego. Spotkaliśmy się z naszymi znajomymi, Przedstawiliśmy prezentację multimedialną o działalności ks. Blachnickiego, przygotowaną przez naszych uczniów.

Dział: Wycieczki
piątek, 12 maj 2017 08:05

Wycieczka do Sandomierza

Pierwsze 3 dni mijającego tygodnia uczniowie klas: 2d, 3c, 3e spędzili na poznawaniu Ziemi Sandomierskiej. Wyruszyliśmy rankiem 8 maja docierając do posiadłości magnackiej rodziny Leszczyńskich w Baranowie Sandomierskim. Ze względu na podobieństwo do zamku w Krakowie obiekt nazywany jest małym Wawelem. Po dotarciu do Sandomierza podziwialiśmy panoramę tego pięknego miasta płynąc stateczkiem po Wiśle.

Dział: Wycieczki
czwartek, 11 maj 2017 17:05

Zebrania z rodzicami

Zebrania z rodzicami odbędą się 16 maja 2017 r. o godzinie 16.30. Po zebraniach rozpoczną się konsultacje dla rodziców.

Dział: Aktualności
czwartek, 11 maj 2017 16:58

Extremalna przygoda z deszczem w tle…

Jak to zwykle bywa w okresie kwietniowo-majowym, klasy wyjeżdżają na wycieczki. Tak również było z 3b. W dniach 26 - 28 kwietnia trzecia klasa pojechała do Istebnej z wychowawczynią - p. Kalką, oraz z p. Przygodzką, p. Marszałek i p. Nowak. Pomimo, że pogoda nie dopisała i cały czas padało, nie popsuło to nikomu humorów. Zaraz po przyjeździe wzięliśmy udział w marszu na orientację. Co prawda z tą orientacją w drugiej grupie bywało ciężko, ale zabawa była przednia.

Dział: Wycieczki