Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

Artykuły filtrowane wg daty: październik 2020

piątek, 23 październik 2020 16:17

Owocowo-warzywne...

Jesienną porą uczniowie klasy 2A idąc tropem podstawy programowej rozpoczęli tematykę zajęć z zakresu owoców i warzyw. Jak wiadomo nie od dziś owoce i warzywa to zdrowie i siła, dlatego każdy z nas powinien je spożywać. Ponadto dzieci utrwaliły wiedzę na temat zdrowego odżywiania. Podczas zajęć z edukacji z wykorzystaniem tablicy interaktywnej uczniowie rozpoznawali i nazywali wybrane warzywa i owoce.

Znakomitym podsumowaniem lekcji było wykonanie przepięknych prac technicznych z wykorzystaniem warzyw i owoców. Zadanie to pozwoliło naszym dzielnym twórcą rozwinąć swoją wyobraźnię oraz kreatywność , rezultatem okazały się prawdziwym dzieła.

Dział: Aktualności
poniedziałek, 19 październik 2020 16:16

Zajęcia taneczne

W piątek 16.10.2020 r. w naszej szkole na lekcjach W-F odbyły się zajęcia taneczne FIGULINA!

Dział: Aktualności
sobota, 17 październik 2020 11:02

Co można oszczędzać?

W październiku rozpoczęliśmy w klasie 3b cykl lekcji poświęcony oszczędzaniu. Co można oszczędzać? Nie tylko pieniądze, ale także wodę i energię! W ten sposób nie tylko dbamy o środowisko, ale również o nasz portfel!

Dział: Aktualności
piątek, 16 październik 2020 07:18

Pasowanie na ucznia

15. października 2020 r. odbyła się bardzo ważna uroczystość – Pasowanie na ucznia. Dzieci z klasy Ia przygotowywały się do tej uroczystości od początku roku szkolnego pod okiem swojej wychowawczyni Pani Iwony Kapicy. Uczyły się dzielnie wierszy, piosenek i wytrwale ćwiczyły podczas prób.

wtorek, 13 październik 2020 16:31

Jesienne drzewo

Deszczowy początek jesieni wprowadził nas w melancholijny nastrój, dlatego podczas zajęć świetlicowych postanowiliśmy wykonać prace plastyczno-techniczne przedstawiające jesienne drzewa.

Dział: Świetlica
niedziela, 11 październik 2020 13:50

Bezpieczne wakacje - konkurs plastyczny

Drodzy Uczniowie przedstawiamy Wam zwycięzców wakacyjnego konkursu organizowanego przez świetlicę szkolną. Konkurs dotyczył zasad bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji.

Dział: Świetlica
wtorek, 06 październik 2020 17:33

Lekcja demokracji

Szkolne wybory to niezwykły czas dla społeczności szkolnej. Lekcja demokracji, jaka ma wtedy miejsce, stanowi niezwykle ważny punkt w kalendarzu dni ważnych.

Dział: Aktualności
wtorek, 06 październik 2020 17:19

Szkolny Dzień Umilaczka

Wbrew wszystkiemu - a może mimo wszystko, zaprosiliśmy uczniów naszej szkoły do zabawy w Umilaczka.

Dział: Aktualności
poniedziałek, 05 październik 2020 16:04

Europejski Dzień Języków Obcych – podsumowanie

W ramach obchodów Europejskiego Dnia Języków Obcych, nasi uczniowie wzięli udział w lekcjach tematycznych.

Dział: Aktualności
piątek, 02 październik 2020 07:54

Akcja sprzątania świata

Jak co roku, w trzecim tygodniu września obchodziliśmy na świetlicy szkolnej Dzień Sprzątania Świata. Tym razem pod hasłem „Plastik ? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję”.

Dział: Świetlica