Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

Artykuły filtrowane wg daty: listopad 2020

niedziela, 15 listopad 2020 11:53

„Po co nam wolność?”

I Miejski Konkurs Krasomówczy im. ks. Franciszka Blachnickiego stał się faktem. 23. października 2020 roku w Szkole Podstawowej nr 13 odbył się konkurs, podczas którego uczniowie starszych klas szkół podstawowych mierzyli się z zadaniem zaprezentowania oracji na temat „Po co nam wolność?”. Honorowy patronat nad konkursem sprawowała pani prezydent Anna Hetman.

Dział: Konkursy
niedziela, 15 listopad 2020 11:45

Wyprzedaż garażowa

To stało się małą tradycją naszej szkoły. Wyprzedaż garażowa - bo o niej mowa - odbyła się w tym roku z zachowaniem wszelakich zasad bezpieczeństwa.

Dział: Aktualności
niedziela, 15 listopad 2020 11:36

Dzień listu

Chociaż od tego wydarzenia minęło już trochę czasu, to jednak w natłoku spraw niecierpiących zwłoki informacja o tym całkowicie nam umknęła.

Dział: Aktualności
niedziela, 15 listopad 2020 11:30

Ciasto dla Dawida

Chociaż dane mi jest już od kilkunastu lat pisać artykuły na naszą szkolną stronę internetową, to muszę przyznać, iż ten jest dla mnie nie tylko sprawą przelania informacji o jakimś wydarzeniu, ale także całym pokładem emocji, które towarzyszą człowiekowi, gdy mierzy się z czymś, co trudno objąć słowem, myślą, sercem.

Dział: Aktualności
czwartek, 12 listopad 2020 12:37

Prośba o pomoc!

Prosimy o nagłośnienie, jak najszerszemu gronu pracowników, swoim rodzinom, przyjaciołom, znajomym prośby dołączonej w załączniku.

Dział: Aktualności