Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

Artykuły filtrowane wg daty: lipiec 2020

środa, 15 lipiec 2020 12:14

Informacja o wyniku postępowania

Dotyczy postępowania nr SP13.260.2.2020 o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem jest „Przebudowa i remont łazienek dziewcząt na I piętrze i II piętrze w budynku Szkoły Podstawowej nr 13 im. ks. Franciszka Blachnickiego w Jastrzębiu-Zdroju oraz doprowadzenie do należytego stanu sanitarno-technicznego ścian, sufitu i posadzek oraz urządzeń sanitarnych dziewcząt na I piętrze i II piętrze”.

Dział: Przetargi

Przebudowa i remont łazienek dziewcząt na I piętrze i II piętrze w budynku Szkoły Podstawowej nr 13 im. ks. Franciszka Blachnickiego w Jastrzębiu-Zdroju oraz doprowadzenie do należytego stanu sanitarno-technicznego ścian, sufitu i posadzek oraz urządzeń sanitarnych dziewcząt na I piętrze i II piętrze.

Dział: Przetargi
niedziela, 05 lipiec 2020 10:32

Zakończenie Roku Szkolnego w 3a

Nadszedł dzień zakończenia roku szkolnego oraz zakończenia pewnego etapu edukacyjnego. Zakończenie roku to czas pożegnań, podziękowań pełnych wzruszeń.

środa, 01 lipiec 2020 15:55

Przebudowa i remont łazienek

Zamówienie na przebudowę i remont łazienek dziewcząt na I piętrze i II piętrze w budynku Szkoły Podstawowej nr 13 im. ks. Franciszka Blachnickiego w Jastrzębiu-Zdroju oraz doprowadzenie do należytego stanu sanitarnego-technicznego ścian, sufitu i posadzek oraz urządzeń sanitarnych w sanitariatach dziewcząt na I piętrze i II piętrze.

Dział: Przetargi