Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

Artykuły filtrowane wg daty: luty 2021

piątek, 26 luty 2021 16:16

Zajęcia Figuliny WRACAJĄ!

Szanowni Rodzice, kochane dzieci i młodzież! Zajęcia Figuliny WRACAJĄ!

Dział: Aktualności
piątek, 26 luty 2021 11:29

Pokonajmy razem koronawirusa!

STOP COVID to aplikacja, która skutecznie pomaga w ograniczaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa. Korzysta z API opracowanego przez Apple i Google. Działa w oparciu o technologię Bluetooth, co ważne - nie korzysta z żadnych danych użytkowników. Wasza prywatność jest dla nas najważniejsza.

Dział: Aktualności
piątek, 26 luty 2021 10:39

Lekcja wirusologii

W ramach przystąpienia szkoły do Akcji informacyjno-edukacyjnej - Wirusoochrona pod patronatem Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Katowicach w klasie 3 b odbyła się lekcja Wirusologii.

25 lutego 2021 r. uczniowie klasy IIIa uczestniczyli w lekcji higieny – wojewódzkiej akcji informacyjno-edukacyjnej pt. „Wirusoochrona”, zainicjowanej przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Katowicach.

piątek, 26 luty 2021 07:03

#lekcjahigieny

Dnia 19.02.2021 w klasie 2 a przeprowadzono lekcje na temat wirusoochrony.

piątek, 26 luty 2021 06:15

Nie daj się!

24 lutego 2021r., w klasie II b przeprowadzono zajęcia prozdrowotne, których głównym celem – zgodnym z regulaminem konkursu na scenariusz i organizację #lekcjiHIGIENY w ramach wojewódzkiej Akcji informacyjno-edukacyjnej pt. „WIRUSOOCHRONA” było promowanie podstawowych zasad higieny osobistej.

czwartek, 25 luty 2021 16:47

Dbajmy o zdrowie swoje i innych

Nasza szkoła przystąpiła do Akcji informacyjno-edukacyjnej - Wirusoochrona pod patronatem Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Katowicach. W ramach akcji w klasie 1a zostały przeprowadzone zajęcia z dziećmi na temat: Jak dbać o zdrowie swoje i innych, jak uchronić się przed zachorowaniem i wirusami?

Miło nam poinformować, że w szkolnym konkursie plastycznym pt. Dzień Bezpiecznego Internetu zorganizowanym w naszej szkole 5 lutego 2021 r. przyznajemy tytuły laureata za pomysłowość w interpretacji zachowania się w wirtualnym świecie i zagrożeń płynących z sieci.

Dział: Konkursy

Technik dekarstwa, Technik stylista, Technik robotyk i Podolog to 4 nowe zawody wprowadzone do klasyfikacji zawodów szkolnictwa branżowego. Minister Edukacji i Nauki podpisał odpowiednie rozporządzenie w tej sprawie. Wprowadzenie nowych zawodów do klasyfikacji to odpowiedź na potrzeby rynku pracy.

Automatyk, dekarz, monter nawierzchni kolejowej, technik budowy dróg, technik programista, technik robotyk, technik spawalnictwa – to wybrane zawody szkolnictwa branżowego, na które prognozowane jest szczególne zapotrzebowanie na pracowników na krajowym rynku pracy.

Strona 1 z 2