Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

Artykuły filtrowane wg daty: marzec 2021

wtorek, 30 marzec 2021 15:20

Kolorowa Wielkanoc w klasie 1a

Wielkanoc to czas zajączków, kurczaczków, baranków oraz malowanych pisanek. Dzieci na zajęciach zapoznały się z wieloma tradycjami i zwyczajami wielkanocnymi. Niektóre z nich to: dzielenie się jajkiem, składanie sobie życzeń, polewanie się wodą w lany poniedziałek.

Dział: Aktualności
wtorek, 30 marzec 2021 12:04

Lekcja Nieśmiecenia

Rusza I edycja projektu pod tytułem „Lekcja Nieśmiecenia”, w której to szkoły mogą wygrać jeden z 10 systemów do praktycznej nauki segregacji odpadów, bezpłatne materiały edukacyjne na temat segregacji odpadów oraz miłe niespodzianki dla uczniów związane z tegoroczną 28 Akcją Sprzątania Świata - Polska.

czwartek, 25 marzec 2021 16:32

Dzień św. Patryka

17 marca w klasie 2b. To święto Patryka, patrona Irlandii, a więc szmaragdowa zieleń królowała na wszystkich szkolnych ławkach.

Dział: Aktualności
czwartek, 25 marzec 2021 16:27

Św. Patryk w 1a

To po raz pierwszy dzieci z klasy 1a świętowały dzień św. Patryka w naszej szkole.

Dział: Aktualności
środa, 24 marzec 2021 12:08

Nasza świetlica

Nasza świetlica to miło i wesoło spędzony czas. Tutaj zawsze jest okazja spotkania się z rówieśnikami, to swobodna atmosfera rozmów i ciekawych propozycji w oczekiwaniu na kolejne zajęcia lub na rodziców. Panie dbają o to, aby każdy znalazł możliwość odrobienia zadań domowych, nauczył się czegoś nowego i interesującego, ale przede wszystkim najważniejsze jest bezpieczeństwo i dobre samopoczucie dzieci. Zapraszamy do naszej szkoły, bo jest najfajniejsza.

Dział: Świetlica
piątek, 19 marzec 2021 06:28

Poznajemy słowniki

Klasa 3b w ramach edukacji polonistycznej udała się do biblioteki szkolnej, gdzie wzięła udział w lekcji „Poznajemy słowniki”.

Dział: Aktualności

Dzieci bzdurzą i - że tak powiem - chcą być bzdurzone. Potem im to przechodzi. Któremu nie przejdzie - zostaje poetą. /J. Tuwim, W oparach absurdu/

Dział: Aktualności

Wrażliwość literacka naszych uczniów przerosła oczekiwania. Na konkurs, którego tematyka oscylowała wokół szerokiego motywu, jakim jest miłość, wpłynęło kilkanaście prac.

Dział: Konkursy
czwartek, 11 marzec 2021 07:49

Wyniki szkolnego dyktanda

Z okazji Dnia Języka Ojczystego w naszej szkole zostało zorganizowane dyktando ortograficzne. Uczestnicy musieli się zmierzyć z niezwykle trudnymi zagadnieniami dotyczącymi polskiej ortografii i interpunkcji.

Dział: Konkursy
czwartek, 11 marzec 2021 07:47

Wyniki konkursu na kartkę walentynkową

Jak co roku ogłosiliśmy konkurs na wykonanie kartki walentynkowej. W tym roku był on skierowany do uczniów klas 1-3.

Dział: Konkursy
Strona 1 z 2