Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

Artykuły filtrowane wg daty: czerwiec 2021

sobota, 26 czerwiec 2021 13:10

Podziękowania klasy 2b

Dzieci z klasy 2 B pragną podziękować: Dyrekcji, wszystkim nauczycielom, rodzicom, opiekunom oraz koleżankom i kolegom za wspaniały rok, pełen nowych wyzwań, a także zdobytej wiedzy.

Dział: Aktualności
piątek, 25 czerwiec 2021 11:24

Pirates day

To były ostatnie zajęcia z języka angielskiego w tym roku w klasie 1a i 2b. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw przygodzie i tematyka lekcji była piracka.

Dział: Aktualności

Uczniowie klas I - III mieli możliwość zaprezentowania zarówno swoich uzdolnień plastycznych jak i wyobraźni, w ramach konkursu plastycznego na projekt okładki do swojej ulubionej książki.

Dział: Konkursy
czwartek, 17 czerwiec 2021 19:27

Miasteczko Ruchu Drogowego w SP 13

We wtorek 15 czerwca 2021 r. na boisku szkolnym zagościło mobilne Miasteczko Ruchu Drogowego. Taką niespodziankę dla uczniów klas 1-3 przygotowała Komenda Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Dział: Aktualności

Sługa Boży ks. Franciszek Blachnicki to niewątpliwie człowiek, który otrzymał dar prowadzenia innych do Boga. Kapłan charyzmatyczny, który idee II Soboru Watykańskiego przetłumaczył na język praktyki i wprowadził w życie.

czwartek, 17 czerwiec 2021 14:55

Na wakacje ruszać czas…

Kochani, wielkimi krokami zbliżają się wakacje. Okres wakacyjny to szczególny czas dla całej rodziny. Właśnie w lipcu i sierpniu wielu z nas wyjeżdża na urlop, a dzieci i młodzież spędzają wakacje nad wodą, w górach, czy na koloniach. Towarzyszące wypoczynkowi odprężenie sprawia, że często zapominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

Najmłodsze dzieci z klas I – III pięknie prezentowały poezję Jana Brzechwy. Najpierw chętni uczniowie w swoich klasach recytowali wybrane przez siebie wiersze, a w środę 9 czerwca odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski klas I – III.

Dział: Konkursy
sobota, 12 czerwiec 2021 10:39

1 Czerwca - Dzień Dziecka

1 czerwca w naszej szkole było wyjątkowo, w tym dniu nie było tradycyjnych lekcji a klasy rozpoczęły ten dzień od słodkiego poczęstunku przygotowanego przez Radę Rodziców. Były babeczki, galaretki, jabłuszka, popcorn i oczywiście napoje. Za co bardzo serdecznie dziękujemy.

Dział: Aktualności
czwartek, 10 czerwiec 2021 16:46

Sukces naszych uczennic

Miło nam poinformować, że w III Powiatowym Konkursie Historyczno-Literackim „Ciągle czekamy na nic” - wojna oczami dziecka - dwie uczennice naszej szkoły zostały laureatkami.

czwartek, 10 czerwiec 2021 16:37

Filmowe etiudy kółka teatralnego

Pomimo spotkań na ZOOM-ie członkowie koła teatralnego przez cały semestr pochylali się nad zagadnieniami złożonej natury człowieka.

Dział: Aktualności
Strona 1 z 2