Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

Artykuły filtrowane wg daty: luty 2022

niedziela, 27 luty 2022 13:08

Pomoc dla Ukrainy

Szanowni Państwo! Od kilku dni przyklejeni do telewizorów oglądamy - choć serce bardzo w tym momencie krzyczy - najgorszy z możliwych spektakli świata. Jednak, by amortyzować lęk, obawę i - tak zwyczajnie - by zmaterializować nasze serca, pragnę Państwa zaprosić do akcji organizowanej na terenie naszej szkoły w najbliższych dniach.

Dział: Aktualności
sobota, 12 luty 2022 10:14

Dzień zabawy w kl. Ia

Karnawał to miła, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą i długo wyczekiwaną również przez dzieci.

8 lutego 2022 r. w ramach Dnia Bezpiecznego Internetu uczniowie klas I-III na zajęciach zapoznawały się z zasadami prawidłowego i bezpiecznego korzystania z Internetu. Rozmawiały o ulubionych stronach i aplikacjach dla dzieci, wypełniały różnorodne karty pracy. Przygotowały także prace konkursowe, które charakteryzowały się dużą różnorodnością i ciekawymi pomysłami.

Dział: Konkursy

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 13
im. ks. Franciszka Blachnickiego

ul. Katowicka 35

44-335 Jastrzębie-Zdrój

Telefon: +48 324 710 197

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.