Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z naszej szkoły

Artykuły filtrowane wg daty: marzec 2022

poniedziałek, 28 marzec 2022 07:11

Nastawnia

Pewnego słonecznego ranka dzieci z klasy 2a wybrały się do Nastawni przy ul. Opolskiej. Na miejscu przywitał nas tata Szymka, Pan Włodzimierz Kozieł. Bardzo ciekawie opowiadał dzieciom o kolei, po co ją wymyślono i jak działa. Dzieci dowiedziały się, że kiedyś w naszym mieście jeździły pociągi.

Dział: Wycieczki

Zapraszamy wszystkich chętnych do przygotowania projektu kartki związanej z nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi.

Dział: Konkursy
wtorek, 22 marzec 2022 16:46

Jastrzymbioki

W ramach realizacji programu Jastrzębie-Zdrój – tu bije moje serce w nasze szkole zagościł zespół folklorystyczny Jastrzymbioki im. prof. Adolfa Dygacza.

Dział: Aktualności
niedziela, 20 marzec 2022 12:30

Kobieta ze Śląska

W ramach realizacji programu Jastrzębie-Zdrój – tu bije moje serce gościem na lekcjach w klasach VII była p. Ewelina Kuśka – autorka trzech książek napisanych gwarą śląską.

Dział: Aktualności

Podczas ekologicznej imprezy, która odbyła się 18 marca 2022 roku, w ramach Akcji Miesiąca Ekologii uczennice naszej szkoły zdobyły zaszczytne III miejsce w Konkursie Miejskim na Ubranie z Odpadów pt. „Zaszyj się w śmieciach”.

poniedziałek, 14 marzec 2022 17:25

Konkurs w aplikacji Pho3nix kids

Nasza szkoła wzięła udział w konkursie na ilość kroków w Aplikacji Mobilnej Pho3nix Kids. To interaktywna przygoda, w której mogli wziąć udział wszyscy nasi uczniowie. To przygoda, przygotowująca do prowadzenia aktywnego stylu życia bez względu na poziom umiejętności czy zaawansowania.

Dział: Konkursy
niedziela, 13 marzec 2022 18:05

Różowa skrzyneczka

Nasza szkoła włączyła się do akcji Fundacji „Różowa skrzyneczka”. Z funduszy Rady Rodziców zakupiona została właśnie owa skrzyneczka, w której znajdują się środki higieniczne dla dziewcząt, podpaski i tampony.

Dział: Aktualności
niedziela, 13 marzec 2022 17:50

Zalety pływania

Uczniowie klas IV w tym roku szkolnym w ramach zajęć wychowania fizycznego realizuje zajęcia na basenie w Zespole Szkół nr 6 im Króla Jana III Sobieskiego.

Dział: Aktualności
sobota, 12 marzec 2022 10:08

Wyjście do kregielni

W środę 9 marca klasa 7b wraz z wychowawcą udała się do kręgielni przy ul Łowickiej aby wspólnie spędzić czas na dobrej zabawie.

Po raz kolejny spotkaliśmy się wieczorem, by - tak zwyczajnie - pobyć ze sobą, porozmawiać, posmakować życie i zagrać w planszówkę.

Dział: Aktualności
Strona 1 z 2

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 13
im. ks. Franciszka Blachnickiego

ul. Katowicka 35

44-335 Jastrzębie-Zdrój

Telefon: +48 324 710 197

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.